CFR16J2M2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CFR16J2M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR16J2M2
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 2.20M OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFR16J2M2.pdf2.CFR16J2M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR16J2M2
Številka dela CFR16J2M2 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 2.20M OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3251245 pcs Podatkovni list 1.CFR16J2M2.pdf2.CFR16J2M2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija CFR16, Neohm Odpornost 2.2 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 6-1623927-6
6-1623927-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film