CFR200J27K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR200J27K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 27.0K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFR200J27K.pdf2.CFR200J27K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR200J27K
Številka dela CFR200J27K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 27.0K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1091319 pcs Podatkovni list 1.CFR200J27K.pdf2.CFR200J27K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serija CFR200, Neohm Odpornost 27 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 2-1623929-4
2-1623929-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 27 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film