CFR25J82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CFR25J82K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR25J82K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 82.0K OHM 1/3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFR25J82K.pdf2.CFR25J82K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR25J82K
Številka dela CFR25J82K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 82.0K OHM 1/3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2803242 pcs Podatkovni list 1.CFR25J82K.pdf2.CFR25J82K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serija CFR25, Neohm Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 7-1623931-8
7-1623931-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 82 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film