CFR50J2K2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CFR50J2K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR50J2K2
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 2.20K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFR50J2K2.pdf2.CFR50J2K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR50J2K2
Številka dela CFR50J2K2 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 2.20K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3323609 pcs Podatkovni list 1.CFR50J2K2.pdf2.CFR50J2K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija CFR50, Neohm Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena A105886CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film