CJT1500560RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT1500560RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 560 OHM 5% 1500W
Podatkovni listi: CJT1500560RJJ.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 570 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT1500560RJJ
Številka dela CJT1500560RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 560 OHM 5% 1500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 570 pcs Podatkovni list CJT1500560RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 19.094" L x 1.969" W (485.00mm x 50.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 560 Ohms Moč (Watts) 1500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879477-4
3-1879477-4-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560 Ohms ±5% 1500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound