CJT15068RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT15068RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 68 OHM 5% 150W
Podatkovni listi: CJT15068RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT15068RJJ
Številka dela CJT15068RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 68 OHM 5% 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2545 pcs Podatkovni list CJT15068RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 8.465" L x 1.575" W (215.00mm x 40.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 68 Ohms Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 2-1879469-3
2-1879469-3-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 68 Ohms ±5% 150W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound