CJT3001R5JJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT3001R5JJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 300W
Podatkovni listi: CJT3001R5JJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT3001R5JJ
Številka dela CJT3001R5JJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1621 pcs Podatkovni list CJT3001R5JJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 8.465" L x 2.362" W (215.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 1.5 Ohms Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 1879471-3
1879471-3-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5 Ohms ±5% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound