CJT80470RJJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT80470RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 470 OHM 5% 80W
Podatkovni listi: CJT80470RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT80470RJJ
Številka dela CJT80470RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 470 OHM 5% 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3438 pcs Podatkovni list CJT80470RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 5.512" L x 1.575" W (140.00mm x 40.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 470 Ohms Moč (Watts) 80W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879466-3
3-1879466-3-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound