CP16SH10IP06223F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CP16SH10IP06223F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP16SH10IP06223F
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka POT 22K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: 1.CP16SH10IP06223F.pdf2.CP16SH10IP06223F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP16SH10IP06223F
Številka dela CP16SH10IP06223F Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis POT 22K OHM 1/5W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33025 pcs Podatkovni list 1.CP16SH10IP06223F.pdf2.CP16SH10IP06223F.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±300ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Rectangular - 0.807" x 0.630" Face x 0.815" H (18.00mm x 16.00mm x 20.50mm) Serija CP16, Citec
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 22k Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Bulk Druga imena 6-1676003-3
6-1676003-3-ND
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 22k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins Bushing Thread M10 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Tip aktuatorja Knurled Dolžina aktuatorja 1.772" (45.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)