CPF0201D301RE1
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CPF0201D301RE1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPF0201D301RE1
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 301 OHM 0.5% 1/32W 0201
Podatkovni listi: CPF0201D301RE1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPF0201D301RE1
Številka dela CPF0201D301RE1 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 301 OHM 0.5% 1/32W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 507642 pcs Podatkovni list CPF0201D301RE1.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Serija CPF, Neohm Odpornost 301 Ohms
Moč (Watts) 0.03W, 1/32W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 7-2176072-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 301 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Sestava Thin Film