CPF0603F36R5C1
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CPF0603F36R5C1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPF0603F36R5C1
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 36.5 OHM 1% 1/16W 0603
Podatkovni listi: 1.CPF0603F36R5C1.pdf2.CPF0603F36R5C1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPF0603F36R5C1
Številka dela CPF0603F36R5C1 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 36.5 OHM 1% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2744016 pcs Podatkovni list 1.CPF0603F36R5C1.pdf2.CPF0603F36R5C1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija CPF, Neohm Odpornost 36.5 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 2-1879335-3
2-1879335-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 36.5 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film