CRG0201F301R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRG0201F301R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRG0201F301R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 301 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: CRG0201F301R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRG0201F301R
Številka dela CRG0201F301R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 301 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4064527 pcs Podatkovni list CRG0201F301R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRG, Neohm Odpornost 301 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 7-2176067-2
7-2176067-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 301 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Sestava Thick Film