CRG0603F71K5
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRG0603F71K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRG0603F71K5
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 71.5K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRG0603F71K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRG0603F71K5
Številka dela CRG0603F71K5 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 71.5K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8716428 pcs Podatkovni list CRG0603F71K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRG, Neohm Odpornost 71.5 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 3-1622993-0
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 71.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film Sestava Thick Film