CRGP0603F820K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRGP0603F820K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGP0603F820K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka CRGP 0603 820K 1%
Podatkovni listi: CRGP0603F820K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRGP0603F820K
Številka dela CRGP0603F820K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis CRGP 0603 820K 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3037963 pcs Podatkovni list CRGP0603F820K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRGP Odpornost 820 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena A130451CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 820 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film