CRGP1210F6K8
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRGP1210F6K8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGP1210F6K8
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka CRGP 1210 6K8 1%
Podatkovni listi: CRGP1210F6K8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRGP1210F6K8
Številka dela CRGP1210F6K8 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis CRGP 1210 6K8 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1457780 pcs Podatkovni list CRGP1210F6K8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija CRGP Odpornost 6.8 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 3-2176329-5
A130609TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 6.8 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film