CRGP2010F82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGP2010F82K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka CRGP 2010 82K 1%
Podatkovni listi: CRGP2010F82K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRGP2010F82K
Številka dela CRGP2010F82K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis CRGP 2010 82K 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1120689 pcs Podatkovni list CRGP2010F82K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRGP Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 1.25W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 4-2176330-8
A130683TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 82 kOhms ±1% 1.25W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film