CRGV2512F392K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGV2512F392K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 392K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRGV2512F392K
Številka dela CRGV2512F392K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 392K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 458488 pcs Podatkovni list
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija CRGV, Neohm Odpornost 392 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 8-1879539-6
8-1879539-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 392 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film