EP3WS100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP3WS100RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP3WS100RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.EP3WS100RJ.pdf2.EP3WS100RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP3WS100RJ
Številka dela EP3WS100RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1060127 pcs Podatkovni list 1.EP3WS100RJ.pdf2.EP3WS100RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija EP, Neohm Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 2176082-7
2176082-7-ND
A129448TB
EP3WS100RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound