FCA68K2J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCA68K2J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 8.20K OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.FCA68K2J.pdf2.FCA68K2J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCA68K2J
Številka dela FCA68K2J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 8.20K OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142449 pcs Podatkovni list 1.FCA68K2J.pdf2.FCA68K2J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 1.354" L (5.00mm x 34.40mm)
Serija FC, CGS Odpornost 8.2 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1-1623710-3
1-1623710-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 8.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound