FCB2R22J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCB2R22J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.22 OHM 2W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.FCB2R22J.pdf2.FCB2R22J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCB2R22J
Številka dela FCB2R22J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.22 OHM 2W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211411 pcs Podatkovni list 1.FCB2R22J.pdf2.FCB2R22J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.756" L (5.00mm x 19.20mm)
Serija FC, CGS Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1-1623713-9
1-1623713-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 220 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound