FRN25J2R2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN25J2R2
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 2.20 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.FRN25J2R2.pdf2.FRN25J2R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN25J2R2
Številka dela FRN25J2R2 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 2.20 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2034919 pcs Podatkovni list 1.FRN25J2R2.pdf2.FRN25J2R2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serija FRN, Neohm Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1625878-8
1625878-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Thin Film Sestava Thin Film