FSQ5WR47J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSQ5WR47J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.47 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FSQ5WR47J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSQ5WR47J
Številka dela FSQ5WR47J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.47 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 258709 pcs Podatkovni list FSQ5WR47J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serija FSQ, CGS Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1630880-4
1630880-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 470 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSQ500N
FSQ500N
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC PWM/SENSEFET 130KHZ 8DIP