H415K8BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H415K8BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H415K8BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 15.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H415K8BDA.pdf2.H415K8BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H415K8BDA
Številka dela H415K8BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 15.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97878 pcs Podatkovni list 1.H415K8BDA.pdf2.H415K8BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 15.8 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879670-1
1-1879670-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 15.8 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film