H4165RBYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4165RBYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4165RBYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 165 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4165RBYA.pdf2.H4165RBYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4165RBYA
Številka dela H4165RBYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 165 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92315 pcs Podatkovni list 1.H4165RBYA.pdf2.H4165RBYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 165 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879658-9
1-1879658-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 165 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film