H4174KBZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4174KBZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4174KBZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 174K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4174KBZA.pdf2.H4174KBZA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4174KBZA
Številka dela H4174KBZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 174K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77004 pcs Podatkovni list 1.H4174KBZA.pdf2.H4174KBZA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 174 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879691-2
1-1879691-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 174 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film