H419R1BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H419R1BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H419R1BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 19.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H419R1BDA.pdf2.H419R1BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H419R1BDA
Številka dela H419R1BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 19.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94988 pcs Podatkovni list 1.H419R1BDA.pdf2.H419R1BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 19.1 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2-1879667-8
2-1879667-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 19.1 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film