H428R7DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H428R7DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H428R7DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 28.7 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H428R7DYA.pdf2.H428R7DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H428R7DYA
Številka dela H428R7DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 28.7 OHM 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65474 pcs Podatkovni list 1.H428R7DYA.pdf2.H428R7DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 28.7 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2-1879633-3
2-1879633-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 28.7 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film