H429K4BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H429K4BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H429K4BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 29.4K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H429K4BDA.pdf2.H429K4BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H429K4BDA
Številka dela H429K4BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 29.4K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104234 pcs Podatkovni list 1.H429K4BDA.pdf2.H429K4BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 29.4 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 3-1879670-7
3-1879670-7-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 29.4 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film