H431K6DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H431K6DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H431K6DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 31.6K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H431K6DYA.pdf2.H431K6DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H431K6DYA
Številka dela H431K6DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 31.6K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60492 pcs Podatkovni list 1.H431K6DYA.pdf2.H431K6DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 31.6 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879634-0
7-1879634-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 31.6 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film