H433K2BCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H433K2BCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H433K2BCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 33.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H433K2BCA.pdf2.H433K2BCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H433K2BCA
Številka dela H433K2BCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 33.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57756 pcs Podatkovni list 1.H433K2BCA.pdf2.H433K2BCA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 33.2 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879680-2
4-1879680-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 33.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film