H434RBYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H434RBYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H434RBYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 34.0 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H434RBYA.pdf2.H434RBYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H434RBYA
Številka dela H434RBYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 34.0 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84781 pcs Podatkovni list 1.H434RBYA.pdf2.H434RBYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 34 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1879657-2
5-1879657-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 34 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film