H4383KBYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4383KBYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4383KBYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 383K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4383KBYA.pdf2.H4383KBYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4383KBYA
Številka dela H4383KBYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 383K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89757 pcs Podatkovni list 1.H4383KBYA.pdf2.H4383KBYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 383 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879661-5
4-1879661-5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 383 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film