H443R2BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H443R2BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H443R2BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 43.2 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H443R2BDA.pdf2.H443R2BDA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H443R2BDA
Številka dela H443R2BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 43.2 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90713 pcs Podatkovni list 1.H443R2BDA.pdf2.H443R2BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 43.2 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879667-2
6-1879667-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 43.2 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film