H447K5BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H447K5BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H447K5BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 47.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H447K5BDA.pdf2.H447K5BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H447K5BDA
Številka dela H447K5BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 47.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96220 pcs Podatkovni list 1.H447K5BDA.pdf2.H447K5BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 47.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1879670-7
5-1879670-7-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 47.5 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film