H44K87BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H44K87BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H44K87BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 4.87K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H44K87BDA.pdf2.H44K87BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H44K87BDA
Številka dela H44K87BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 4.87K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98428 pcs Podatkovni list 1.H44K87BDA.pdf2.H44K87BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 4.87 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879669-1
6-1879669-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 4.87 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film