H451K1DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H451K1DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H451K1DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 51.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H451K1DYA.pdf2.H451K1DYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H451K1DYA
Številka dela H451K1DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 51.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61457 pcs Podatkovni list 1.H451K1DYA.pdf2.H451K1DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 51.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 8-1879634-0
8-1879634-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 51.1 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film