H4560RABA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4560RABA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4560RABA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 560 OHM 1/2W 0.05% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4560RABA.pdf2.H4560RABA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4560RABA
Številka dela H4560RABA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 560 OHM 1/2W 0.05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34429 pcs Podatkovni list 1.H4560RABA.pdf2.H4560RABA.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879623-1
1879623-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 560 Ohms ±0.05% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film