H4590KDYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4590KDYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4590KDYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 590K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4590KDYA.pdf2.H4590KDYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4590KDYA
Številka dela H4590KDYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 590K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68939 pcs Podatkovni list 1.H4590KDYA.pdf2.H4590KDYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 590 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 3-1879635-2
3-1879635-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 590 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film