H464R9DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H464R9DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H464R9DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 64.9 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H464R9DYA.pdf2.H464R9DYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H464R9DYA
Številka dela H464R9DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 64.9 OHM 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72588 pcs Podatkovni list 1.H464R9DYA.pdf2.H464R9DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 64.9 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879633-0
4-1879633-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 64.9 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film