H4681RBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4681RBDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4681RBDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 681 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4681RBDA.pdf2.H4681RBDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4681RBDA
Številka dela H4681RBDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 681 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94942 pcs Podatkovni list 1.H4681RBDA.pdf2.H4681RBDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 681 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879668-8
7-1879668-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 681 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film