H4698RBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4698RBDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4698RBDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 698 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4698RBDA.pdf2.H4698RBDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4698RBDA
Številka dela H4698RBDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 698 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93508 pcs Podatkovni list 1.H4698RBDA.pdf2.H4698RBDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 698 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879668-9
7-1879668-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 698 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film