H478K7BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H478K7BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H478K7BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 78.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H478K7BDA.pdf2.H478K7BDA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H478K7BDA
Številka dela H478K7BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 78.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103844 pcs Podatkovni list 1.H478K7BDA.pdf2.H478K7BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 78.7 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879670-8
7-1879670-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 78.7 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film