H478R7DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H478R7DYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H478R7DYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 78.7 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H478R7DYA.pdf2.H478R7DYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H478R7DYA
Številka dela H478R7DYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 78.7 OHM 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73738 pcs Podatkovni list 1.H478R7DYA.pdf2.H478R7DYA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 78.7 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4-1879633-4
4-1879633-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 78.7 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film