H47K5BDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H47K5BDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H47K5BDA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 7.50K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H47K5BDA.pdf2.H47K5BDA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H47K5BDA
Številka dela H47K5BDA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 7.50K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99815 pcs Podatkovni list 1.H47K5BDA.pdf2.H47K5BDA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 7.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 7-1879669-9
7-1879669-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 7.5 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film