H4P10RFCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P10RFCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P10RFCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 10.0 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P10RFCA.pdf2.H4P10RFCA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4P10RFCA
Številka dela H4P10RFCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 10.0 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110373 pcs Podatkovni list 1.H4P10RFCA.pdf2.H4P10RFCA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879621-1
1879621-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film