H4P130RBYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P130RBYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P130RBYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 130 OHM 1W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P130RBYA.pdf2.H4P130RBYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4P130RBYA
Številka dela H4P130RBYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 130 OHM 1W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67204 pcs Podatkovni list 1.H4P130RBYA.pdf2.H4P130RBYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879629-3
1879629-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 130 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film