H4P13RFZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P13RFZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P13RFZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 13 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: H4P13RFZA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4P13RFZA
Številka dela H4P13RFZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 13 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135993 pcs Podatkovni list H4P13RFZA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879627-4
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 13 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film