H4P1K2FCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P1K2FCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P1K2FCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.20K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P1K2FCA.pdf2.H4P1K2FCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4P1K2FCA
Številka dela H4P1K2FCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.20K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115414 pcs Podatkovni list 1.H4P1K2FCA.pdf2.H4P1K2FCA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 5-1879621-1
5-1879621-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 1.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film