H4P24RFZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P24RFZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P24RFZA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 24 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: H4P24RFZA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H4P24RFZA
Številka dela H4P24RFZA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 24 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180816 pcs Podatkovni list H4P24RFZA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 24 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879627-0
A129346
H4P24RFZA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 24 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film