H4P33R2DCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P33R2DCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H4P33R2DCA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 33.2 OHM 1W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H4P33R2DCA.pdf2.H4P33R2DCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H4P33R2DCA
Številka dela H4P33R2DCA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 33.2 OHM 1W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80668 pcs Podatkovni list 1.H4P33R2DCA.pdf2.H4P33R2DCA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 33.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2-1879639-6
2-1879639-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
natančen opis 33.2 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film